BEZCELNÍ – Objednávky jsou osvobozeny od cla a budou doručeny přímo k vašim dveřím!
Natural Lashes

Prodlužování řas

Pomocí prodlužování řas vytvoříte svůj vlastní design odpovídající vaší tváři. Prodloužení řas opravuje malé chyby očí (např. Zvednutá víčka mohou být zvednuta), maskování nedokonalostí. Získáte delší, zakřivenější a silnější řasy.

Genová páska

Máte pocit, že vaše řasy nejsou dostatečně dlouhé a husté, aby se z nich točily hlavy? Vyzkoušejte ESQIDO, Visofree nebo klubové řasy SexySheep!

Laminování a zvedání řas

Laminace řas je nové ošetření, díky kterému jsou řasy zakřivenější, silnější a o 30% větší. Procedura laminování dává přirozeným řasám dokonalou barvu, přirozené zakřivení, pružnost a pružnost. S pomocí rolovacích produktů z řady HS se řasy stanou zakřivenějšími, delšími a silnějšími.

pinzeta

Údržba

Barva řas a obočí

Nabízíme širokou škálu profesionálních barev na řasy a obočí používaných v nejznámějších kosmetických salonech na světě.

Prevence alergií

Jeden ze tří techniků v oblasti genových rozšíření trpí alergiemi. Při aplikaci prodlužování řas vdechují technici výpary lepidel a postupem času se u nich vyvinou alergie. SHEMAX Lash je první sběrač toxických par, který zabraňuje šíření lepivých par v dílně, čistí vzduch a předchází vzniku chronických alergií.