BEZCELNÍ – Objednávky jsou osvobozeny od cla a budou doručeny přímo k vašim dveřím!
Natural Lashes

Domovská stránkaProdlužování řasJednotlivá rozšířeníPerfektní mini barva0,15Perfect Mini Colorful - Duha - Mix 8-16, C, 0,15 mm

Perfect Mini Colorful -  Duha -  Mix 8-16, C, 0,15 mm   Zvětšit obrázek

Perfect Mini Colorful - Duha - Mix 8-16, C, 0,15 mm

206 Kč  (včetně DPH)

Oživte svou práci nádechem barev.
Prodlužování řas Perfect Mini Color je navrženo tak, aby zdůraznilo barvu očí a zvýraznilo každý odstín.
S trochou fantazie můžete klasické černé prodlužování řas proměnit v odvážné, zářivé a snadno znatelné dílo, ať už jde o zvláštní příležitost nebo jít ven s dívkami.

  K nanášení těchto barevných prodlužování řas doporučujeme použít průhledné lepidlo  SP-18 Forte

Obsah balení: 6 řádků (8,10,11,12,14,16)
Zakřivení: C
Tloušťka: 0,15 mm
Délka: 8-16 mm
Barvy: červená, rubínová, oranžová, hnědá, červenohnědá, hnědá, modrá, modrá, růžová, hnědá, tyrkysová, limetkově zelená, zelená


———

Všechny naše produkty jsou 100% ORIGINÁLNÍ a pocházejí přímo od oficiálních výrobců.

K objednávkám Natural Lashes jsou připojena CERTIFIKÁTY SHODY potvrzující kvalitu produktů.(5/5 hvězdy)
Velmi příjemný zážitek. Nejkvalitnější produkty, které jsem použil. Perfect Mini řasy jsou úžasné!
Claudia U. – 26.05.2022
(5/5 hvězdy)
S produkty Natural Lashes pracuji přes 1 a půl roku. Nejlepší doplňky a prodlužování řas. Líbí se mi a za nic jiného bych je nevyměnila. Balíčky dorazí velmi rychle a dobře zabalené. Nikdy jsem nenašel rozbité krabice nebo poškozené produkty.
Andrea P. – 06.02.2024
(5/5 hvězdy)
Obě kleštičky, které jsem si objednala, jsou perfektní na aplikaci řas. Sérii VETUS ST mohu jen doporučit! Jsem s nimi velmi spokojený. Mají dobrý úchop!
Vivien P. – 31.01.2024
(5/5 hvězdy)
Není to poprvé, co produkty Natural Lashes používám a chci říct, že s jejich kvalitou jsem byla vždy spokojená. Objednávky dorazily velmi rychle a řádně zabalené. S důvěrou doporučuji
Juliana Alina M. – 23.01.2024
(5/5 hvězdy)
Skvělé produkty a kvalita. Se zakoupenými produkty jsem velmi spokojená. Toto je moje první objednávka a určitě budu objednávat znovu! Objednal jsem na Krétě a objednávka přišla velmi rychle, asi 4 dny!
Gabriela C. – 18.01.2024
(5/5 hvězdy)
Dobrý den, už několik dní se snažím vám napsat a děkuji vám, že jste mě nenechali bez dovolenkových produktů a udělali jste maximum pro to, abyste mou objednávku odeslali přes noc, když jsem napsal, že je to nouze. Ještě jednou děkuji! Ohledně produktů mohu jen říct, že jsem s nimi velmi spokojená. Můžete vidět kvalitu. Mile mě překvapila pinzeta VETUS. Stejně tak jsem velmi spokojená s balením produktů. Málokdy vidím objednávky tak dobře zapečetěné, aby neměly problémy při přepravě. Gratuluji ke všemu, co děláte. Mějte se krásně a zvyšte prodeje.
Ana Maria C. – 10.01.2024
Zobrazit další recenze