BEZCELNÍ – Objednávky jsou osvobozeny od cla a budou doručeny přímo k vašim dveřím!
Natural Lashes

Domovská stránkaProdlužování řasJednotlivá rozšířeníPrémiové hedvábné řasy0,07Premium Silk Lashes Extreme - 16 mm, D, 0,07 mm

Premium Silk Lashes Extreme - 16 mm, D, 0,07 mm   Zvětšit obrázek

Premium Silk Lashes Extreme - 16 mm, D, 0,07 mm

163 Kč  (včetně DPH)

Prodlužování řas prémiové kvality, vyrobené ze syntetického hedvábí, které dokonale imituje přírodní vlákna řas.
Prodlužování řas HS Silk Lashes má pěknou, hladkou, mírně lesklou texturu a snadno se s nimi dá dosáhnout okouzlujícího efektu.

Obsah balení: 6 řádků
Délka: 16 mm
Zakřivení: D
Tloušťka: 0,07 mm
Černá barva


———(5/5 hvězdy)
Prohlašuji, že jsem velmi spokojen s produkty na stránkách a s opravdu dobrými cenami! Používám Premium Silk Lashes a mají perfektní černou barvu, a lepidlo HS-16 je velmi dobré!
Ionela Iuliana P. – 14.04.2021
(5/5 hvězdy)
Rychlá a bezpečná doprava. Řasy na prodloužení blízce napodobují přirozené chlupy, mají příjemný vzhled, jak na dotek, tak vizuálně.
Andreea P. – 17.06.2020
(5/5 hvězdy)
Pracuji s produkty Natural Lashes již více než rok a půl. Nejlepší prodlužování řas a potřebné vybavení. Miluji je a za nic jiného bych je neměnila. Balíčky dorazí velmi rychle a jsou dobře zabalené. Nikdy jsem nenarazila na rozbité krabice nebo poškozené produkty.
Andreea P. – 06.02.2024
(5/5 hvězdy)
Oba pinzety, které jsem objednal, jsou perfektní pro aplikaci řas. Mohu jen doporučit sérii VETUS ST! Jsem s nimi velmi spokojen. Mají dobrou přilnavost!
Vivien P. – 31.01.2024
(5/5 hvězdy)
Iuliana Alina M. – 23.01.2024
(5/5 hvězdy)
Super produkty a kvalita. Jsem velmi spokojená s zakoupenými produkty. Toto je moje první objednávka a určitě si objednám znovu! Objednala jsem na Krétě a objednávka dorazila velmi rychle, asi za 4 dny!
Gabriela C. – 18.01.2024
(5/5 hvězdy)
Ahoj, snažil/a jsem se ti napsat několik dní a poděkovat ti, že jsi mě nenechal/a bez produktů na svátky a že jsi udělal/a všechno možné, abys poslal/a mou objednávku přes noc, když jsem zmínil/a, že to byla nouzová situace. Ještě jednou děkuji! Co se týče produktů, mohu jen říci, že jsem s nimi velmi spokojen/a. Kvalita je evidentní. Příjemně mě překvapily pinzety VETUS. Také jsem velmi spokojen/a s balením produktů. Zřídka vidím objednávky tak dobře zapečetěné, aby se předešlo problémům během přepravy. Gratuluji k všemu, co děláš. Přeji hezký den a hodně štěstí při prodeji.
Ana Maria C. – 10.01.2024
Zobrazit další recenze