BEZCELNÍ – Objednávky jsou osvobozeny od cla a budou doručeny přímo k vašim dveřím!
Natural Lashes

Magic Pack -  se sáčkem ze silikagelu   Zvětšit obrázek

Magic Pack - se sáčkem ze silikagelu

25 Kč  (včetně DPH)

Kyanoakrylátová lepidla používaná při aplikaci prodlužování řas jsou velmi citlivá na vlhkost ve vzduchu. Z tohoto důvodu mají krátkou trvanlivost, pokud nejsou otevřeny a použity (přibližně jeden rok od data výroby) a 30-45 dní po otevření.

Balíček Magic Pack zabraňuje poškození lepidel po otevření a prodlužuje jejich platnost. Spolu se sáčkem Silica-Gel udržuje Magic Pack lepidla na konstantní teplotě a vlhkosti.

Po použití lepidla odstraňte z aplikátoru stopy lepidla a našroubujte lepicí kryt. Vložte lahvičku s lepidlem do Magic Pack spolu se sáčkem ze silikagelu. Odstraňte ze Magic Pack veškerý vzduch a utěsněte jej. Skladujte Magic Pack na chladném a suchém místě.


———

Všechny naše produkty jsou 100% ORIGINÁLNÍ a pocházejí přímo od oficiálních výrobců.

K objednávkám Natural Lashes jsou připojena CERTIFIKÁTY SHODY potvrzující kvalitu produktů.(5/5 hvězdy)
Nejlepší produkty. Nejrychlejší v expedici objednávek. Bezpečné a rychlé doručení. Kvalitní produkty. Rozumné ceny! Nepřehlédnutelné nabídky! Jsi nejlepší.
Amalia Roxana P. – 01.05.2023
(5/5 hvězdy)
Skvělé produkty. Používám je od začátku svého podnikání a nikdy jsem nebyl zklamán. Jejich doprava je velmi rychlá! S důvěrou doporučuji!
Violet R. – 27.04.2023
(5/5 hvězdy)
Produkty jsou kvalitní, příjemný zážitek a rychlé dodání! Balíček, který jsem potřeboval. Hodně štěstí do budoucna a více kvalitních produktů!
Irina I. – 14.04.2023
(5/5 hvězdy)
Nejlepší ceny a nejlepší produkty! Mají exkluzivitu na mnoho produktů, díky čemuž jsou velmi žádané. Bravo! Jste skvělá společnost!
Vivian T. – 26.03.2023
(5/5 hvězdy)
Jediná stránka, kde objednávám produkty na prodlužování řas za dobrou cenu! Kvalita produktů je vždy vynikající a nikdy jsem neměl problém s mými objednávkami.
Elena P. – 12.03.2023
Zobrazit další recenze