BEZCELNÍ – Objednávky jsou osvobozeny od cla a budou doručeny přímo k vašim dveřím!
Natural Lashes

Magic Pack -  se sáčkem ze silikagelu   Zvětšit obrázek

Magic Pack - se sáčkem ze silikagelu

26 Kč  (včetně DPH)

Kyanoakrylátová lepidla používaná při aplikaci prodlužování řas jsou velmi citlivá na vlhkost ve vzduchu. Z tohoto důvodu mají krátkou trvanlivost, pokud nejsou otevřeny a použity (přibližně jeden rok od data výroby) a 30-45 dní po otevření.

Balíček Magic Pack zabraňuje poškození lepidel po otevření a prodlužuje jejich platnost. Spolu se sáčkem Silica-Gel udržuje Magic Pack lepidla na konstantní teplotě a vlhkosti.

Po použití lepidla odstraňte z aplikátoru stopy lepidla a našroubujte lepicí kryt. Vložte lahvičku s lepidlem do Magic Pack spolu se sáčkem ze silikagelu. Odstraňte ze Magic Pack veškerý vzduch a utěsněte jej. Skladujte Magic Pack na chladném a suchém místě.


———

Všechny naše produkty jsou 100% ORIGINÁLNÍ a pocházejí přímo od oficiálních výrobců.

K objednávkám Natural Lashes jsou připojena CERTIFIKÁTY SHODY potvrzující kvalitu produktů.(5/5 hvězdy)
Ceny jsou dostupné. Jsem rád, že jsem byl vždy odměněn dárkem. Objednané produkty byly úžasné a spokojené. Kéž bych je mohl všechny vyzkoušet!
Daniela O. – 28.01.2023
(5/5 hvězdy)
S poměrem kvality a ceny jsem velmi spokojená a všechny produkty této stránky vřele doporučuji! Prodlužování řas aplikuji již delší dobu a nakupuji všechny své produkty od Natural Lashes. Já i moji klienti milujeme toto prodlužování řas!
Bianca D. – 22.01.2023
(5/5 hvězdy)
Nejlepší produkty. S každou objednávkou jsem vždy spokojená. Vřele doporučuji řasy, lepidlo, veškeré příslušenství a potřeby pro toto krásné řemeslo!
Andrea Denisa P. – 13.01.2023
(5/5 hvězdy)
Velmi spokojen. Doprava je v pořádku. Je to jediná stránka, ze které objednávám. Služby jsou skvělé!
Roxana N. – 12.01.2023
(5/5 hvězdy)
Jsem velmi spokojená s produkty, které jsem obdržela! Všechny produkty jsou vynikající! Doba doručení produktů je velmi rychlá a určitě se vrátím! Moc děkuji Natural Lashes.
Larissa Vanessa B. – 16.12.2022
Zobrazit další recenze