BEZCELNÍ – Objednávky jsou osvobozeny od cla a budou doručeny přímo k vašim dveřím!
Natural Lashes

3M lékařská páska -  Transpore (silikon) -  1,3 cm × 9 m   Zvětšit obrázek

3M lékařská páska - Transpore (silikon) - 1,3 cm × 9 m

51 Kč  (včetně DPH)

Lékařská páska 3M Transpore se používá k izolaci genů dolních řas. Je vyroben z hypoalergenního silikonu a neobsahuje latex - což je ideální pro lidi s vysokou citlivostí pokožky.

Zajišťuje dobrou přilnavost k pokožce a nezanechává zbytky lepidla při odstraňování. Je vynikající pro aplikaci na citlivou a křehkou pokožku.

Délka: 9 m
Šířka: 1,3 cm
Materiál: silikon


———

Všechny naše produkty jsou 100% ORIGINÁLNÍ a pocházejí přímo od oficiálních výrobců.

K objednávkám Natural Lashes jsou připojena CERTIFIKÁTY SHODY potvrzující kvalitu produktů.(5/5 hvězdy)
Objednal bych si řasy po pramenech a předem vyrobené. Ty předpřipravené jsou pěkně černé, už se nemůžu dočkat, až s nimi budu pracovat! Určitě se na stránky vrátím pro další objednávky!
Cristina M. – 16.11.2023
(5/5 hvězdy)
Výrobky jsou velmi dobré a praktické, jak pro začátečníky, tak pro odborníky. Zkraťte čas! Lepidlo je bestiální, vydrží přes měsíc!
Simona C. – 16.11.2023
(5/5 hvězdy)
Osobně jsem s produkty velmi spokojen. Hodnota za peníze velmi OK. Objednávka přijde velmi rychle, což je výhoda zejména v krizových situacích.
Ioana Andreea M. – 15.11.2023
(5/5 hvězdy)
Perfektní všechno, jako obvykle! Pouze profesionální produkty a rychlé dodání, žádná chyba! Velmi důležitá je také skutečnost, že k výrobkům je poskytován certifikát shody! Pokud byste také mohli přinést řadu M nebo L pro Shadow Velvet, bylo by to skvělé! Určitě by to mělo úspěch!
Adéla A. – 14.11.2023
(5/5 hvězdy)
S kvalitou výrobků jsem velmi spokojená, jak prodlužování řas nití po niti, tak 3D a 5D prefabrikáty. Určitě se vrátím s dalšími objednávkami. Objednávka byla doručena rychle a bez problémů. Děkuji!
Delia P. – 14.11.2023
Zobrazit další recenze