BEZCELNÍ – Objednávky jsou osvobozeny od cla a budou doručeny přímo k vašim dveřím!
Natural Lashes

3M lékařská páska -  Mikropóry (papíru) -  1,3 cm × 9 m   Zvětšit obrázek

3M lékařská páska - Mikropóry (papíru) - 1,3 cm × 9 m

46 Kč  (včetně DPH)

Papírová lékařská páska 3M Micropore se používá k izolaci řas dolních řas. Je hypoalergenní a používá se před zahájením aplikace nebo udržení prodloužení genů.

Zajišťuje dobrou přilnavost k pokožce a nezanechává zbytky lepidla při odstraňování. Je vynikající pro opakovanou aplikaci na citlivou a křehkou pokožku.

Délka: 9 m
Šířka: 1,3 cm
Materiál: papír


———

Všechny naše produkty jsou 100% ORIGINÁLNÍ a pocházejí přímo od oficiálních výrobců.

K objednávkám Natural Lashes jsou připojena CERTIFIKÁTY SHODY potvrzující kvalitu produktů.(5/5 hvězdy)
Objednávám od Natural Lashes už nějakou dobu a jsem maximálně spokojená s kvalitou i cenou. Produkty jsou vždy skladem a dorazí ke mně v co nejkratším čase.
Roxana N. – 27.07.2023
(5/5 hvězdy)
Tento web doporučuji již mnoho let. Mám oblíbené lepidlo HS-11, které často dostávám jako dárek při dokončení objednávky. Produkty jsou opravdu dobré a obvykle je kupuji, když jsou akce Lash Night. Jsem spokojený zákazník a přeji hodně úspěchů!
Alina O. – 14.07.2023
(5/5 hvězdy)
Produkty s důvěrou doporučuji! Jsou velmi kvalitní a velmi snadno se s nimi pracuje. Použila jsem přírodní řasy a zamilovala jsem se!
Valentina C. – 07.07.2023
(5/5 hvězdy)
Je to perfektní lepidlo pro každé roční období! Všechny produkty s důvěrou doporučuji. Od používání těchto produktů se mi zkrátila pracovní doba.
Marina N. – 04.07.2023
(5/5 hvězdy)
Velká spokojenost se všemi produkty. S důvěrou doporučuji Velmi rychle! Dnes jsem objednal a zítra zboží dorazilo!!! Děkuji
Bianca Elena B. – 28.06.2023
Zobrazit další recenze